STONEEXPERT
Obkladový kámen do interiéru - břidlice, kvarcit


Obkladový kámen do interiéru - břidlice, kvarcit - Břidlice - Indian Brown

Břidlice - Indian Brown


Materiál: břidlice

Použití: obkladový kámen do interiéru, kamenná dlažba vnitřní

Povrchová úprava: přírodní

Rozměry desek: 30x20, 30x10 cm

Tloušťka desek: 10 mm kalibrovaná

Hrany desek: řezané

Běžná cena: 743,- Kč / m2
Ušetříte: 348,- Kč / m2 (47 %)

Cena: 395,- Kč / m2
(cena bez DPH: 326,- Kč / m2)

zadejte poptávku


Obkladový kámen do interiéru - břidlice, kvarcit - Břidlice - Indian Brown  Obkladový kámen do interiéru - břidlice, kvarcit - Břidlice - Indian Brown  Obkladový kámen do interiéru - břidlice, kvarcit - Břidlice - Indian Brown  Obkladový kámen do interiéru - břidlice, kvarcit - Břidlice - Indian Brown  Obkladový kámen do interiéru - břidlice, kvarcit - Břidlice - Indian Brown  Obkladový kámen do interiéru - břidlice, kvarcit - Břidlice - Indian Brown  

Přírodní kámen břidlice Indian Brown má kalibrovanou tloušťku 10 mm a rozměry desek 30x20 cm. Ozdobí dům například jako obklad koupelny. Při bližším pohledu ohromí břidlice Indian Brown všechny příchozí, neboť každá jednotlivá deska je originální obraz malovaný přírodou. Tento obkladový kámen se hodí i pro obklady exteriéru.
Máte přání nebo dotaz? Zavolejte nám na 777 752 333 nebo napište. Rádi se Vám budeme věnovat. Zároveň vám nabízíme dopravu zakoupeného zboží až k Vám, včetně složení. Ceník dopravy po celé ČR naleznete zde.
 
Váš e-mail:
Text poptávky:
Na vaše dotazy odpovíme nejpozději druhý pracovní den, pokud nám necháte vaše telefonní číslo, tak vám rádi zavoláme zpět.