STONEEXPERT
Obkladový kámen do interiéru - břidlice, kvarcit


Obkladový kámen do interiéru - břidlice, kvarcit - Břidlice - Indian Brown

Břidlice - Indian Brown


Materiál: břidlice

Použití: obkladový kámen do interiéru, kamenná dlažba vnitřní

Povrchová úprava: přírodní

Rozměry desek: 30x20, 30x10 cm

Tloušťka desek: 10 mm kalibrovaná

Hrany desek: řezané

Běžná cena: 743,- Kč / m2
Ušetříte: 348,- Kč / m2 (47 %)

Cena: 395,- Kč / m2
(cena bez DPH: 326,- Kč / m2)

zadejte poptávku


Obkladový kámen do interiéru - břidlice, kvarcit - Břidlice - Indian Brown  Obkladový kámen do interiéru - břidlice, kvarcit - Břidlice - Indian Brown  Obkladový kámen do interiéru - břidlice, kvarcit - Břidlice - Indian Brown  Obkladový kámen do interiéru - břidlice, kvarcit - Břidlice - Indian Brown  Obkladový kámen do interiéru - břidlice, kvarcit - Břidlice - Indian Brown  Obkladový kámen do interiéru - břidlice, kvarcit - Břidlice - Indian Brown  

Odstíny hnědé, rezavé a šedomodré barvy na Vás dýchnou z vnitřního obkladu sprchové stěny v koupelně. Břidlice Indian Brown ve skladbě dlaždic různých rozměrů. Tento přírodní kámen může být použit i pro venkovní obklady. Jako venkovní obklad je oblíben zejména pro obložení soklů.
Máte přání nebo dotaz? Zavolejte nám na 777 752 333 nebo napište. Rádi se Vám budeme věnovat. Zároveň vám nabízíme dopravu zakoupeného zboží až k Vám, včetně složení. Ceník dopravy po celé ČR naleznete zde.
 
Váš e-mail:
Text poptávky:
Na vaše dotazy odpovíme nejpozději druhý pracovní den, pokud nám necháte vaše telefonní číslo, tak vám rádi zavoláme zpět.