STONEEXPERT
Dlažba na terasu - kvarcit, pískovec, rula, porfyr, břidlice


Dlažba na terasu - kvarcit, pískovec, rula, porfyr, břidlice - Kvarcit Brasil

Kvarcit Brasil


Materiál: kvarcit

Použití: kamenná venkovní dlažba, kamenná dlažba vnitřní, obkladový kámen

Povrchová úprava: přírodní

Rozměry desek: polygonální desky, 8-14 ks/m2

Tloušťka desek: 13-25 mm

Hrany desek: ručně sekané

Mrazuvzdornost: ano

Běžná cena: 743,- Kč / m2
Ušetříte: 148,- Kč / m2 (20 %)

Cena: 595,- Kč / m2
(cena bez DPH: 492,- Kč / m2)

zadejte poptávku


Dlažba na terasu - kvarcit, pískovec, rula, porfyr, břidlice - Kvarcit Brasil  Dlažba na terasu - kvarcit, pískovec, rula, porfyr, břidlice - Kvarcit Brasil  Dlažba na terasu - kvarcit, pískovec, rula, porfyr, břidlice - Kvarcit Brasil  

U kvarcitu Brasil Vám zaručujeme: nejvyšší kvalitu z nejlepších brazilských lomů, barvu kamene, odpovídající výstavním plochám v naší prodejně, přijďte se přesvědčit, dokonalou mrazuvzdornost, standardizovanou tloušťku kamene od 13 do 25 mm a především: garantujeme počet kusů kamene na jeden m2. Nedodáme Vám žádné drobné úlomky, dodáváme Vámi přesně požadované množství, u nás nemusíte kupovat pouze celé palety!!!

Kvarcit Brasil je pro svou odolnost a přírodní krásu ideální pro použití jako dlažba na terasu rodinných domů. Kouzlo přírodního kamene si můžete dopřát i v interiéru. Pro vnitřní dlažbu je však potřeba mít na paměti, že tloušťka tohoto kamene není kalibrovaná.
Máte přání nebo dotaz? Zavolejte nám na 777 752 333 nebo napište. Rádi se Vám budeme věnovat. Zároveň vám nabízíme dopravu zakoupeného zboží až k Vám, včetně složení. Ceník dopravy po celé ČR naleznete zde.
 
Váš e-mail:
Text poptávky:
Na vaše dotazy odpovíme nejpozději druhý pracovní den, pokud nám necháte vaše telefonní číslo, tak vám rádi zavoláme zpět.